Главная

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у черговому тренінг-курсі

«Застосування ядерно-фізичних методів у культурній спадщині», за адресою: м. Київ, вул. Лаврська 9, корп.19 (ГО “Українське Товариство Охорони Пам’яток Історії та Культури”).

 

Тренінг-курс проводиться за підтримки Українського культурного фонду (Грант 2100 «Впровадження інноваційних методів досліджень та збереження об’єктів культурної спадщини»). Заяви на участь та запити інформації просимо надсилати на електронну скриньку: nucl.ch.research@gmail.com .

 

Про Проект

Основною метою Проекту є підвищення ефективності робіт, спрямованих на збереження артефактів культурної спадщини в Україні через впровадження ядерно-фізичних методів світового рівня. Основна мета може бути реалізована при досягненні специфічних цілей:

1) поширення знань щодо сучасної методології застосування ядерно-фізичних та інших комплементарних методів до об’єктів культурної спадщини України;

2) розширення застосовності методів ядерної фізики та комплементарних методів до об’єктів культурної спадщини;

3) налагодження співпраці між кінцевими користувачами та науково-дослідницькими лабораторіями та закладами, що можуть бути задіяні для задач збереження культурної спадщини;

4) аналіз та адаптація міжнародного досвіду з організації лабораторій консервації та реставрації артефактів із застосуванням ядерно-фізичних методів з метою подальшого створення проектної пропозиції та техніко-економічного обґрунтування для створення лабораторій консервації артефактів культурної спадщини в Україні.